Garant odborné implementace RH SID, s.r.o.

RH SID, s.r.o.

Společnost RH SID, s.r.o. působí v oblasti informačních technologií od roku 1998. Sdružuje skupinu konzultantů a analytiků s bohatými praktickými zkušenostmi s implementací podnikových informačních systémů vytvářených v programovacím prostředí uniPaaS. Od roku 2000 se společnost specializuje na implementaci komplexního informačního systému Integri G5 pro bytová družstva a správce nemovitostí. Silnou stránkou společnosti je znalost metodik a pracovních postupů v oblasti správy bytového fondu, což je důležitým předpokladem pro zvládnutí implementační fáze, předání informačního systému do rutinního provozu a následné údržby a servisu.

Informace o firmě INTEGRI, s.r.o.

INTEGRI, s.r.o.

Společnost INTEGRI, s.r.o. je předním českým dodavatelem informačních systémů pro střední a velké správce nemovitostí od 1 500 bytových jednotek. Díky zkušenému týmu programátorů zajišťuje vývoj, implementaci a servisní podporu pro tyto systémy včetně školení uživatelů, legislativních úprav a garance dlouhodobého rozvoje. 

Jádro našeho týmu tvoří zakladatelé firmy, kteří spolupracují na vývoji informačního systému Integri již od roku 1991. Doplňuje je dlouhodobě stabilní skupina špičkových programátorů.

Kontaktujte nás!

Pokud Vás naše nabídka zaujala nebo Vás něco zajímá, neváhejte nás prosím kontaktovat.